Lidé

 

Hana Baroňová, předsedkyně o.s. FORMELAHana Baroňová

Předsedkyně Formela z.s.

herečka

nar. 21. listopadu 1984 v Opavě

Po studiu na VOŠ herecké v Praze nastoupila do angažmá ve Slezském divadle v Opavě. Po dvou letech se vrátila do Prahy a od té doby je herečkou na volné noze. Hostovala ve Východočeském divadle v Pardubicích, hrála zájezdová představení pod záštitou agentury SophiaArt. Televizní diváci ji mohou znát ze seriálů Velmi křehké vztahy, Policie Modrava, Mordparta, Ordinace v Růžové zahradě. Do její filmografie patří filmy Rafťáci, Jarmareční bouda nebo Smutek paní Šnajderové. Působila také jako moderátorka počasí v pořadu Dobré ráno s Jedničkou. Externě spolupracovala s Českým rozhlasem Vltava. Mimo herectví vystudovala také dramaturgii na Slezské univerzitě v Opavě. Věnuje se dabingu, namlouvá reklamy a pro Formelu píše pohádky, které pak i režíruje.

Markéta PruskováMarkéta Prusková

Členka Formela z.s.

moderátorka, školitelka jevištní mluvy

nar. 20. října 1984 v Opavě

Po studiu na VOŠ herecké v Praze se stala moderátorkou na rádiu Jizera, poté zprávařkou na rádiu Blaník. Dnes pracuje ve zpravodajství rádia Impuls. Moderuje různorodé společenské akce. Je zakládajícím členem Formely, bez ní by to nešlo.

Lukáš PokoraLukáš Pokora

Člen Formela z.s.

product manager call centra

nar. 16. listopadu 1984 v Opavě

Od roku 2010 dosud pracuje jako Sales a Product manager Komunikace B2B, náplní jeho práce je vedení týmu pro prodej a úprava produktů a služeb, nábory zaměstnanců, školení obchodních a měkkých dovedností. Je zakládajícím členem Formely, bez něj by Formela neexistovala.

 

Petr FloriánPetr Florián

 

herec a fotograf

nar. 5. listopadu 1982 ve Znojmě

Absolvoval na VOŠ herecké v Praze. Během studia hostoval v libereckém Divadle F. X. Šaldy. Hostoval v pražském Divadle na Vinohradech, je členem Divadla Puls a hlavně je v angažmá Divadla A. Dvořáka v Příbrami. Objevil se v rozličných seriálech jako je Ulice, Vyprávěj, Ordinace v Růžové zahradě 2, Kriminálka Anděl či Expozitura. Příležitostně se věnuje dabingu. Je také fotografem. 

Michal HnátekMichal Hnátek

 

herec

nar. 9. ledna 1987 v Praze

Absolvoval VOŠ hereckou v Praze v oboru Loutkářské umění. Byl v angažmá v Divadle Spejbla a Hurvínka. Je členem Divadla Elf a také Divadla Puls. Hraje na bicí ve skupině PLF a čas od času také s Feverbandem. Mimo divadla se také věnuje moderování společenských akcí a večírků. 

Jan ChramostaJan Chramosta

 

režisér

nar. 15. října 1984 v Příbrami

Je absolventem FAMO v Písku. Natočil několik mezinárodně oceňovaných krátkých hraných filmů. Se spolužáky z filmových studií založil filmovou společnost „Popojedem! Production“, která se specializuje na výrobu videoklipů, dokumentů a reklam. Je režisérem představení Cesta kolem světa a Šoky, které vznikly v produkci Formely.

Michaela MrázováMichaela Mrázová

 

herečka

nar. 17. září 1993 v Praze

Absolvovala VOŠ hereckou v Praze pod vedením Karla Kříže a Jaromíry Mílové. Spolupracovala s Martinem Vokounem na inscenaci Mimořádné události. Je spoluautorkou inscenace Girls, která se hrála v Pidivadlo. Věnuje se mimo jiné režii v souboru bezNo a hraje v Bohnické Divadelní Společnosti ® original a divadle Aporia. Je lektorkou dramatické výchovy. 

Michaela BednářováMichaela Bednářová

 

herečka

nar. 26. května 1995 v Praze

Absolvovala VOŠ hereckou v Praze pod vedením Karla Kříže a Jaromíry Mílové. Během studií spolupracovala s Jiřím Hajdylou (divadlo Puls: Hrozinka v čaji) a Martinem Vokounem (Pidivadlo: Mimořádné události). V minulosti byla lektorkou dramatického kroužku a hrála loutkové divadlo pod společností Marionetino. Nyní studuje alternativní a loutkové divadlo na VOŠ herecké v Praze pod vedením Terezy Volánkové a Iva Sedláčka. Současně hraje také v divadle Aporia.