Lidé

Hana Baroňová, předsedkyně o.s. FORMELAHana Baroňová

Předsedkyně Formela z.s.

herečka, moderátorka

nar. 21. listopadu 1984 v Opavě

Po studiu na VOŠ herecké v Praze nastoupila do angažmá ve Slezském divadle v Opavě. Po dvou letech se vrátila do Prahy a od té doby je herečkou na volné noze. Hostovala ve Východočeském divadle v Pardubicích, hrála zájezdová představení pod záštitou agentury SophiaArt. Televizní diváci ji mohou znát ze seriálů Velmi křehké vztahy, Policie Modrava, Mordparta, Ordinace v Růžové zahradě. Do její filmografie patří filmy Rafťáci, Jarmareční bouda nebo Smutek paní Šnajderové. Působila také jako moderátorka počasí v pořadu Dobré ráno s Jedničkou. Externě spolupracovala s Českým rozhlasem Vltava. Mimo herectví vystudovala také dramaturgii na Slezské univerzitě v Opavě. Věnuje se dabingu. Její hlavní pracovní náplní je ale vše okolo Formely. Patří do pražské části hereckého souboru Formely. 

Markéta PruskováMarkéta Prusková

Členka Formela z.s.

moderátorka, školitelka jevištní mluvy

nar. 20. října 1984 v Opavě

Po studiu na VOŠ herecké v Praze se stala moderátorkou na rádiu Jizera, poté zprávařkou na rádiu Blaník. Dnes pracuje ve zpravodajství rádia Impuls. Moderuje různorodé společenské akce. Je také školitelkou jevištní mluvy v agentuře „LPM Přijď a mluv“ a jako pedagog jevištní mluvy působí na VOŠ herecké v Praze. Je zakládajícím členem Formely, bez ní by to nešlo.

Lukáš PokoraLukáš Pokora

Člen Formela z.s.

product manager call centra

nar. 16. listopadu 1984 v Opavě

Od roku 2010 dosud pracuje jako Sales a Product manager Komunikace B2B, náplní jeho práce je vedení týmu pro prodej a úprava produktů a služeb, nábory zaměstnanců, školení obchodních a měkkých dovedností. Je zakládajícím členem Formely, bez něj by Formela neexistovala.

 

Alice KoudelkováAlice Koudelková

 

produkční, lektorka jógy a bylinkářka

nar. 30. července 1988 v Opavě

Vystudovala dramaturgii na Slezské univerzitě v Opavě a Divadelní vědu na Masarykově univerzitě v Brně. Úzce spolupracovala s Hnutím Brontosaurus. Je lektorkou jógy v Brně a okolí, bylinkářka. Ve Formele z.s. má na starosti produkci, oblast Ostravy.

Petr FloriánPetr Florián

 

herec a fotograf

nar. 5. listopadu 1982 ve Znojmě

Absolvoval na VOŠ herecké v Praze. Během studia hostoval v libereckém Divadle F. X. Šaldy. Hostoval v pražském Divadle na Vinohradech, je členem Divadla Puls a hlavně je v angažmá Divadla A. Dvořáka v Příbrami. Objevil se v rozličných seriálech jako je Ulice, Vyprávěj, Ordinace v Růžové zahradě 2, Kriminálka Anděl či Expozitura. Příležitostně se věnuje dabingu. Patří do pražské části hereckého souboru Formely. Je také fotografem. 

Michal HnátekMichal Hnátek

 

herec

nar. 9. ledna 1987 v Praze

Absolvoval VOŠ hereckou v Praze v oboru Loutkářské umění. Byl v angažmá v Divadle Spejbla a Hurvínka. Je členem Divadla Elf a také Divadla Puls. Hraje na bicí ve skupině PLF a čas od času také s Feverbandem. Mimo divadla se také věnuje moderování společenských akcí a večírků. Patří do pražské části hereckého souboru Formely. 

Jan ChramostaJan Chramosta

 

režisér

nar. 15. října 1984 v Příbrami

Je absolventem FAMO v Písku. Natočil několik mezinárodně oceňovaných krátkých hraných filmů. Se spolužáky z filmových studií založil filmovou společnost „Popojedem! Production“, která se specializuje na výrobu videoklipů, dokumentů a reklam. Je režisérem představení Cesta kolem světa a Šoky, které vznikly v produkci Formely.

Alexandra PtáčkováAlexandra Ptáčková

herečka a moderátorka

nar. 18. července 1985 v Praze

Několik let hostovala v Národním divadle v Praze. Je spoluzakladatelkou divadelního souboru Taking off company. Pracuje jako moderátorka pražského rockového rádia RockZone 105,9  a pravidelně hostuje v Karlovarském městském divadle. Zpívá, dabuje, věnuje se také režii. Patří do pražské části hereckého souboru Formely.